Prodej vily 11+2 ke komerčnímu využití Ostrava Výškovice

Výškovice, Ostrava, Ostrava-město

Administrativní budova, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1335 m2, kanceláře: 180 m2

12 900 000Kč Rezervace

Kontaktujte nás
+ 20 fotky Zobrazit více

Exkluzivně nabízíme k prodeji vilu v atraktivní lokalitě v Ostravě Výškovicích. Nemovitost má celkové dispoziční řešení 11+2. Tato třípatrová vila postavená v roce 2007 je zkolaudována pro podnikání (kanceláře, sklady) v kombinací s bydlením (bytová jednotka 6+kk-lze jednoduše využít i jako další kanceláře). Celková podlahová plocha vily činí 560 m2, z toho je 160 m2 plocha bytové jednotky, 290 m2 nebytová část (kanceláře, skladovací prostory a chodby), 60 m2 plocha sklepa a 50 m2 půda. K vile náleží pozemek se zahradou o výměře 1 335 m2. Na pozemku se nachází dostatek parkovacích míst s možností jejich rozšíření.
Vilu je možné rozdělit na dvě samostatné části bytovou jednotku a prostory k podnikání.
Současný majitel využíval přibližně 2/3 vily k podnikání a druhou část k bydlení.
Obytnou část tvoří samostatná bytová jednotka s dispozičním řešením 6+kk umístěná na dvou nadzemních podlažích s celkovou rozlohou 160 m2.
Jednu část nebytových prostor tvoří v prvním nadzemním podlaží velká garáž (sklad) o výměře 80 m2 a na to navazující velká kancelář ve 2.NP se dvěma WC, sprchou a kuchyňkou. Ve 3.NP je velká podkrovní místnost využívána jako archiv.
Druhou část nebytových prostor s vlastním vstupem tvoří vstupní vestibul, šatna, odpočívárna, technická místnost, sklad s prádelnou, sprchy, WC a velká sauna s kompletním příslušenstvím.

Vybavení bytové jednotky:

Kuchyň vyrobená na míru se spotřebiči, centrální vysavač, krb s rozvody teplého vzduchu a nábytek v ostatních pokojích vč klimatizace.

Kolem domu je udržovaná zahrada se vzrostlými stromy, venkovním zastřešeným bazénem (4x8m), terasou, zahradním domkem a posezením.

Vytápění pomocí kondenzačního plynového kotle Geminox + krb s rozvody + tepelné čerpadlo s akumulací a bivalentně plyn. V 1.NP je podlahové topení. Teplou vodu zajišťuje kondenzační kotel GEMINOX. V domě je bezpečnostní systém EZS včetně kamer a zabezpečení garáže.
Obrovskou výhodou této nemovitosti je široká škála jejího využití k rezidenčním či ke komerčním účelům - jako sídlo společnosti (kanceláře, ateliér, ordinace, obchodní prostory), nebo ke kombinaci bydlení a podnikání.

Vila splňuje požadavky moderního bydlení. Do centra je to jen pár minut jízdy autem. Nebo lze dojít k tramvaji, ke které stačí sejít kousek pěšky. V blízkosti se nachází obchody, kavárny, mateřská a základní škola a další občanská vybavenost. Jedinečnost této nemovitosti spočívá v atraktivní lokalitě a variabilitě využití (dvojgenerační bydlení, bydlení v kombinaci s podnikáním nebo ke kompletnímu komerčnímu využití).
Více informací (technická zpráva, výkresová dokumentace, včetně další foto a 3D), pošleme na žádost majitele vážným zájemcům.
Vzhledem k členitosti nemovitosti doporučují vážným zájemcům osobní prohlídku.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Typ objektu :
Samostatně stojící
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
Výškovice, Ostrava, Ostrava-město

Cena obsahuje

cena k jednání, včetně právního servisu, bez DPH, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená:
230m2
Plocha nebyt. prostor:
230m2
Plocha kancelářská:
180m2

Počty místností, umístění

Počet NP:
3
Počet PP:
1
Typ objektu:
patrový

Dopravní dostupnost

Silnice, Tramvaj, Autobus, Dálnice, MHD

Vybavenost v okolí

Pošta, Škola, Školka, Úřady, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Další údaje

Zdroj vody:

Studna, Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Telefon

Elektro:

230V, 400V
Evidenční číslo 10
Typ Samostatně stojící
Adresa Výškovice, Ostrava, Ostrava-město
Cena 12 900 000Kč
Poznámka k ceně: 12900000

Ing. Roman Rucký

tel: +420 603207100
mobil: +420 603207100
email: roman.rucky@proreality.cz

Máte otázku?

Osobní údaje